Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Příspěvky se štítkem „Linux“

Elektronický časopis zdarma: openMagazin 06/2010

openmag2_200Letní číslo openMagazinu je tady – stáhněte si zdarma informace o open source softwaru. Aktuální číslo přináší cenné zkušenosti několika škol, které intenzivně používají open source software a rozhodly se podělit o zkušenosti a postoje. Celý příspěvek »


Stáhněte si elektronický časopis openMagazin 5/2010

banner2010_05Letní openMagazin je tu a my doufáme, že si ho stihnete nahrát do netbooku nebo mobilu, abyste nám po návratu z dovolené napsali, co se vám líbilo nebo nelíbilo. Obsahuje množství článků, recenzí, návodů a také několik případových studií – píšeme o tom, jak školy používají OpenOffice.org.

Celý příspěvek »


Další vydání openMagazinu – 1/2010 s novým vzhledem

openmag2_200Elektronický časopis openMagazin obsahuje články o volně šiřitelném softwaru – návody, recenze, novinky a další. Magazín je možné zcela volně šířit, kopírovat, sdílet. Doufáme, že vás zaujme – uvítáme vaše náměty a komentáře. Domovská stránka je www.openmagazin.cz.

Celý příspěvek »


Elektronický časopis o volně šiřitelném softwaru slaví rok

openmag1_200Před rokem vznikla myšlenka, že bychom mohli vydávat nejlepší články z našich portálů ve formě jednoho souboru, aby si je mohli zájemci přečíst a případně vytisknout. Aby je měli pohromadě a třeba je i šířili. Právě jsme vydali dvanácté číslo a openMagazin se má velmi čile k světu. Je určen také vám, do škol.

Celý příspěvek »