Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Stáhněte si elektronický časopis openMagazin 5/2010

banner2010_05Letní openMagazin je tu a my doufáme, že si ho stihnete nahrát do netbooku nebo mobilu, abyste nám po návratu z dovolené napsali, co se vám líbilo nebo nelíbilo. Obsahuje množství článků, recenzí, návodů a také několik případových studií – píšeme o tom, jak školy používají OpenOffice.org.

Stáhněte si openMagazin

Stahujte openMagazin 5/2010

Stahujte openMagazin 5/2010 klepnutím na obrázek

Magazín obsahuje články z předchozího měsíce, které dodaly zúčastněné portály. Není smyslem nabízet nejnovější informace, ale naopak vybranou kvalitu. Velmi stojíme o vaše reakce. Magazin má volnou licenci – šiřte ho, prosím a kopírujte!

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

CsTug

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterus.sk

Root.cz


    nikdo zatím nehodnotil

4 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Opět velmi zajímavé čtení, děkuji.
  ON

 2. avatar

  Díky, to jsme rádi. Chtěli bychom čímdál více zaujmout obsahem také čtenáře-učitele. Plánujeme speciál pro studenty a pedagogy, který by měl obsahovat praktické návody pro psaní odborných prací, nebo recenze vzdělávacího softwaru...

 3. avatar

  Dobrý den, pane Ott, Váš komentář vystihuje, co trochu chybí ve Vašem blogovém příspěvku, aby byl více motivační a tím více zaujal naše uživatele, naše učitele - doporučení, názor, komentování, praktický návod...Uvidíme, že návštěvnost Vašeho Magazínu se okamžitě zvýší. Držím palce a děkujeme za Váš blog. Stáňa A.

 4. avatar

  Díky za komentář, máte pravdu, musím se tomu víc věnovat (i když tohle číslo není speciálně určené učitelům - přesto doufáme, že by mohlo zaujmout i je). Nejde nám o návštěvnost webu, jde nám o čtenost PDFka - stahovat se může odkudkoliv. Kdokoliv ho může vystavit na svém webu a nabízet ke stažení včetně úvodních článků a banneru nebo log, které k těmto účelům nabízíme na www.openmagazin.cz.

  Příští článek tedy napíšu lépe - vidím, že čtenost tohoto článku je lepší než anonce před časem. Takže čtenáři tu jsou. :-)

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.